kasyna w kraju


kasyna vpn

Bezpieczny Texas Hold’em poker po polsku

Obecnie bezpieczny Texas Hold’em poker po polsku cieszy się dużym zainteresowaniem.
Najbardziej popularną odmianą pokera jest Texas Hold’em. Popularność pokera wzrosła ostatnimi laty do niesamowitych rozmiarów, w dużej mierze dzięki transmisjom telewizyjnym z World Series of Poker.

Są to swego rodzaju mistrzostwa, na które składa się szereg mniejszych zawodów. Mistrzem pokera uznawany jest gracz, który wygra ostatnie, najbardziej prestiżowe zawody w World Series of Poker online, w których to gra się w bezpieczny Texas Hold’em.

Do gry w tą odmianę pokera potrzebna nam jest jedna pełna talia kart (52 karty) bez jokera. Przy stoliku do pokera może jednocześnie grać od dwóch do dziesięciu graczy. Zasady gry są dosyć proste. Dealer rozdaje każdemu graczowi po dwie karty zakryte oraz pięć kart wspólnych (tak zwane community cards) na środek stołu, które wraz z upływem licytacji są odsłaniane. Pierwsze trzy karty wspólne nazywane są flopem, następna to Turn, a ostatnia River.

Dwóch graczy, siedzących zaraz za krupierem, po jego lewej stronie by wejść do gry, muszą jeszcze przed rozdaniem zagrać w ciemno. Small blind, bo tak nazywany jest pierwszy gracz płaci zakład a big blind (drugi gracz z kolei) stawia zakład, który stawia podwojony zakład small blind. Dopiero później dealer rozdaje karty wszystkim i po wglądzie zaczyna się pierwsza runda licytacji.
Bezpieczny Texas Hold’em poker po polsku znajduje się w kasynach online.

Rozdajacy / 28 kwietnia 2018 / Poker
Tagi: , , ,

kasyna na szmal