Blackjack gra karciana

Blackjack gra karciana – jedna z najpopularniejszych gier kasynowych, znana również pod nazwami „oczko” lub „21”.

W blackjacka gra się talią złożoną z 52 kart. Może być więcej talii, jednak dla gracza lepsza jest ich mniejsza ilość. (więcej…)

Rozdajacy / 20 lipca 2019 / Blackjack

Słynny blackjack – zasady gry w Blackjacka

Jak wiadomo zasady gry w Blackjacka sa proste.
Blackjack to słynna gra karciana, która znana jest zarówno w tradycyjnych kasynach, jak również w kasynach online, a z roku na rok zdobywa co raz to większą popularność. Blackjack jest znany obecnie w całej Europie oraz na innych kontynentach w największych państwach świata. (więcej…)

Rozdajacy / 31 października 2018 / Blackjack

Blackjack po polsku to hazardowa gra karciana

Blackjack po polsku to hazardowa gra karciana, znana również popularnie pod nazwą „oczko” oraz „dwadzieścia jeden” powstała najprawdopodobniej we Francji wraz z początkiem XVIII wieku. W przeciągu minionych już wieków gra ta rozwijała się raz szybciej raz wolniej oraz zmieniała swoje zasady gry, (więcej…)

Rozdajacy / 13 sierpnia 2018 / Blackjack

Rozdajacy / 10 lipca 2018 / Blackjack

Rozdajacy / 13 czerwca 2018 / Blackjack

Jak wygrałem fortunę w grę blackjack

Pierwszy raz znalazłem się w kasynie internetowym dwa lata temu. Najpierw oczywiście rozpocząłem grę w najbardziej znanego pokera, ale szybko przekonałem się, że to gra nie dla mnie i muszę gdzie indziej poszukać. Później przyszedł czas na ruletkę. (więcej…)

Rozdajacy / 29 czerwca 2017 / Blackjack

Rozdajacy / 24 maja 2017 / Blackjack

Rozdajacy / 13 czerwca 2016 / Blackjack

Rozdajacy / 13 czerwca 2016 / Blackjack

Gra karciana Blackjack w Internecie

BlackJack, inaczej zwane oczkiem, lub też 21, jak sama nazwa wskazuje związane jest właśnie z liczbą 21. U nas, w Polsce nie jest to gra tak popularna, jak na przykład na zachodzie, ale prawie każdy ją zna. (więcej…)

Rozdajacy / 24 maja 2016 / Blackjack