kasyna w kraju


kasyna vpn

Gra losowa Ruletka online w internecie

Gra losowa Ruletka nie bez powodu jest nazywana przez wszystkich królową kasyn. Kasyno nie mogło być się zwać kasynem, gdyby nie oferowało swoim klientom gry w ruletkę. Drugim powodem takiego miana jest to, że w ruletce wszystko zależy od szczęścia graczy,

nie mamy żadnego wpływu na to gdzie wypadnie kulka i czy wygramy lub przegramy. Z tego powodu nie każdy może grać w ruletkę, ponieważ nie każdy może panować nad takim dużym ryzykiem. Niektórzy jednak czerpią z ryzyka ogromną przyjemność i nasza gra losowa jest dla takich osób wręcz stworzona.

Warto jednak wiedzieć, że ruletkę, grę w końcu rozrywkową, stworzył znany na całym świecie francuski naukowiec Blais Pascal. Jednak ojcami obecnej ruletki są Louis Blanc ze swoim bratem Franciscem, którzy dodali do ruletki Pascala 0, tak aby zwiększyć prawdopodobieństwo zwycięstwa. Ruletka wymyślona przez nich bardzo szybko podbiła serca graczy na całym świecie, pojawiła się także za oceanem. Tam uległa kolejnej modyfikacji, a mianowicie dodano do ruletki 00, tym razem po to, aby zwycięstwo utrudnić. Tak powstała ruletka amerykańska, inna niż ruletka europejska bez 00.
Na czym polega gra w ruletkę? Zasady są bardzo proste. Mamy przed sobą planszę z numerami, na której każdy gracz obstawia co tylko zechce. Kiedy kończy się obstawianie krupier kręci ruletką i puszcza kulkę odwrotnie do kierunku kręcącej się ruletki. Po pewnym czasie kulka wpada na jakiś numer. Zwycięzcy zgarniają swoją wygraną i rozpoczyna się kolejna runda.

Jednakże bardzo wiele kasyn online stara się urozmaicić grę w ruletkę po przez dodanie specjalnej funkcjonalności. Mianowicie można obstawiać jeszcze po tym, jak krupier zakręci ruletką i rzuci kulkę. Można obstawiać do póki krupier nie powie „koniec obstawiania”. Niektórzy twierdzą, że dzięki temu zwiększa się prawdopodobieństwo wygrania, ponieważ można bardziej przewidzieć, gdzie ta kulka wpadnie, jednak są to tylko spekulacje. W ruletce wszystko zależy od szczęścia, ślepego losu i to w tej grze jest najpiękniejsze. Bez tego ruletka nie byłaby sobą.

Rozdajacy / 24 maja 2016 / Ruletka
Tagi: ,

kasyna na szmal