kasyna w kraju


kasyna vpn

Historia automatów losowych

Historia automatów do gier jest bardzo długa, ale automaty do gier w dzisiejszym tego słowa znaczeniu pojawiły się na przełomie wieków wraz z pozostałymi epokowymi wynalazkami XX wieku . Tak jak samochody, samoloty i telefony, automaty do gier przeszły przez cały wiek znaczącą ewolucję.

Twórcą pierwszego automatu do gier, będącego protoplastą wszystkich współczesnych automatów, był bawarski emigrant osiadły w San Francisco, Charles Fey. Jego pierwszy automat do gier nazwany „Liberty Bell” powstał w 1895 roku. Przez kolejnych 40 lat zmieniała się tylko zewnętrzna forma automatu, ale wewnątrz były to wciąż urządzenia mechaniczne, stanowiącą niejednokrotnie arcydzieła mechaniki precyzyjnej.

Powstawały kolejne firmy produkujące te urządzenia, poczynając od Mills Manufacturing, założonej przez Charles Fay’a, poprzez firmę Bally, niekwestionowanego lidera w produkcji automatów aż do lat 70-tych XX wieku.

Lata 70′ i 80′ to okres zasadniczych zmian w konstrukcji automatów. Wszechobecna elektronika znalazła również zastosowanie w urządzeniach do gier. Dzięki praktycznie nieograniczonym możliwościom związanym z zastosowaniem elektroniki, rozwój automatów uległ znacznemu przyspieszeniu. Nowe automaty stały się bardziej zróżnicowane, ciekawsze, a dzięki wyeliminowaniu pewnych ograniczeń związanych z naturą mechaniki, nowe gry oferowały zdecydowanie większe wygrane. Na rynku pojawili się nowi producenci, oferujący coraz to nowe rozwiązania. Wyścig wciąż trwa, ale niezmiennie pozostają główne atrybuty gry: pieniądze, charakterystyczne symbole gry i WYGRANE.

Rozdajacy / 30 kwietnia 2017 / Artykuły

kasyna na szmal