kasyna w kraju


kasyna vpn

Liczbowa Ruletka w kasynie

Liczbowa Ruletka w kasynie jest jedną z najpopularniejszych gier kasynowych. Znana jest od ponad 300 lat, a jej reguły nigdy nie zostały zmienione. Ruletka online nie różni się od tej, w którą gra się w tradycyjnych kasynach.

Liczbowa Ruletka w kasynie dzieli się na dwa rodzaje: amerykańską (trzydzieści osiem sektorów na kole, w tym podwójne zero) i europejską (koło z trzydziestoma siedmioma sektorami z liczbami od zera do trzydziestu sześciu).

Zasady gry (ruletka europejska):

Koło ruletki podzielone jest na 37 pól ponumerowanych od 0 do 36. Pole zero zawsze jest oznaczone kolorem zielonym. Pozostałe 36 pól podzielonych jest po równo na 18 czarnych i 18 czerwonych

Grę prowadzi krupier. Gracze wykupią żetony i obstawiają dowolną ilość zakładów i ich kombinację na polu gry (tzw. layout). Następnie krupier wprawia koło ruletki w ruch w przeciwnym kierunku do rzuconej kulki. Po zatrzymaniu się na konkretnym polu kulka tym samym wskazuje zwycięski numer. Jeśli kulka trafi na zero wszystkie te zakłady zostają stracone. Wygrywają ci, którzy obstawili wylosowany numer. Liczbowa Ruletka w kasynie jest prostą i przyjemną grą.

Rozdajacy / 10 kwietnia 2019 / Ruletka
Tagi: , ,

kasyna na szmal