kasyna w kraju


kasyna vpn

Przed flopem

Gra w Texas Hold’em składa się z podejmowania ciągłych decyzji i każda z nich jest niezwykle ważna. Z pozoru mogłoby się wydawać, że licytacja przed flopem to najprostszy element gry i najłatwiej podjąć tam decyzję.

Wielu graczy skupia się w tym momencie jedynie na swojej ręce, co jest bardzo dużym błędem. Przed podjęciem decyzji powinniśmy zwrócić uwagę na zachowanie innych graczy. W wyczuciu sytuacji pomoże nam wcześniejsza obserwacja i analiza stylu poszczególnych graczy.

Jeżeli do gry wchodzi gracz agresywny to nie daje nam to żadnych informacji, ponieważ on wchodzi praktycznie zawsze, bez względu na karty, jakie posiada. Inaczej powinniśmy zareagować na wchodzącego i licytującego gracza typu tight. Gdy on wchodzi do gry jest raczej pewne, że posiada silną rękę. Ważnym czynnikiem jest również ilość graczy przy stole, im więcej tym prawdopodobieństwo tego, że któryś ma bardzo silny układ się zwiększa.

Przy podejmowaniu decyzji niezwykle ważna jest pozycja, która zajmujemy w danym momencie przy stole do pokera. Najlepszą pozycją jest późna, ponieważ mamy wgląd w to, co robią podczas licytacji inni. Na wczesnej pozycji powinniśmy grać bardziej zachowawczo i ostrożnie, nawet mając silny układ startowy.

Rozdajacy / 20 listopada 2017 / Poker

kasyna na szmal