kasyna w kraju


kasyna vpn

Ruletka na pieniadze

Ruletka na pieniadze jest grą szybką, ekscytującą, z szeroką gamą wartości zakładów i kombinacji. Zapewne napisano na jej podstawie niejeden doktorat z dziedziny probabilistyki czy teorii liczb. Zresztą maszyna będąca pierwowzorem ruletki została skonstruowana w celach naukowych w XVII wieku przez Blaisa Pascala.

Pascal używał jej do badania prawidłowości i przypadku w teorii liczb. Dopiero za Ludwika XVI ruletka stała się zabawą dworską, a potem także mieszczańską. Na tyle ulubioną, że nawet Rewolucja Francuska była łaskawa dla graczy i sal gier.

Koło rulety podzielone jest na 37 pól oznaczonych numerami od 0 do 36. 18 numerów oznaczonych jest kolorem czerwonym, 18 czarnym, numer 0 oznaczony jest kolorem zielonym. Zakłady obstawiać można na planszy na dowolną ilość numerów i ich kombinacji, na kolumny, tuziny, na tzw. Szanse grupujące 18 numerów np. czarne, czerwone, parzyste, nieparzyste numery, małe, duże numery. Do tego celu używa się żetonów wartościowych akceptowanych we wszystkich grach stołowych lub żetonów kolorowych posiadających oznaczenia właściwe tylko dla jednego stołu rulety.

Dodatkową możliwość obstawień daje specjalna plansza umieszczona na większości stołów znajdujących się w naszych kasynach zwana race-trackiem. Stanowi ona dokładne odwzorowanie koła i umożliwia obstawianie przy pomocy krupiera grup liczb znajdujących się w określonych sektorach koła – tzw. sekcji i sąsiadów.

Rozpoczęcie gry następuje po zapowiedzi krupiera „proszę obstawiać” i wprawieniu kulki w ruch w kierunku odwrotnym do kierunku obrotów koła. Obstawianie zakładów musi zostać zakończone po zapowiedzi krupiera „koniec obstawiania”. Kulka wpada w przegródkę wyznaczając wygrany numer, który krupier zapowiada umieszczając wyznacznik na planszy w wygranym numerze. Krupier zbiera żetony z przegranych numerów, ich kombinacji i przegranych Szans. Wygrane zakłady zostają wypłacone zgodnie z tabelą wypłat. W przypadku gdy wygranym numerem jest 0 zakłady na numerze i jego kombinacjach zostają wypłacone zgodnie z tabelą, zakłady na kolumnach i tuzinach przegrywają, zakłady na Szansach – małych, dużych, czerwonych, czarnych, parzystych, nieparzystych numerach przegrywają połowę stawki. Zobacz juz teraz jak wyglada ruletka na pieniadze i graj z nami

Rozdajacy / 30 kwietnia 2017 / Ruletka
Tagi: , , , , ,

kasyna na szmal